виробничо-практичний журнал "Водопостачання та водовідведення" створений для інформаційно-практичної підтримки спеціалістів які ведуть свою діяльність в сфері водозабезпечення, водовідведення, суміжних та пов'язаних з ними галузями. На протязі багатьох років компанія співпрацює тільки з провідними кваліфікованими партнерами. В ряду замовників – провідні галузеві підприємства а також представники малого і середнього бізнесу, які підтверджують високу кваліфікацію журналу і досягнення поставлених цілей.

Журнал виходить раз у два місяці (6 разів на рік), містить тільки актуальні матеріали, що дає змогу аналізувати економічні зміни, нововведення, які відбуваються на ринку товарів та послуг. Журнал розповсюджується по передплаті серед підприємств галузі, а також надходить в центральні й обласні органи виконавчої влади. Цільова аудиторія: підприємства ВКГ (водоканали), наукові, проектні, навчальні установи відповідного профілю, комерційні підприємства, які ведуть діяльність в галузі ВКГ. Журнал надає інформаційну підтримку багатьом спеціалізованим заходам: спеціалізованим виставкам, семінарам, форумам, конференціям.

Спеціалісти виробничо-практичного журналу "Водопостачання та водовідведення" підходять до питань співпраці з позиції професіоналізму і відповідальності. Наші дизайнери створюють унікальні рекламні макети з нуля або на основі Ваших матеріалів. Ефективним способом ознайомлення цільової аудиторії з Вашою діяльністю та продукцією є розміщення рекламних статей на основі інтерв’ю, фоторепортажів та інших інформаційних матеріалів. Також ми надаємо послуги з обміну та розміщення банерів на нашому інтернет-ресурсі. Постійний контакт з клієнтами, поміч консультаціями і планування майбутніх рекламних компаній дозволяє пропонувати нові форми і можливості для рекламодавця в інформаційному середовищі.