Издания

Шановні колеги!

 

Повідомляємо Вас, що редакцією журналу «Водопостачання та водовідведення», випущено черговий випуск щорічного галузевого телефонного довідникаВодопровідно-каналізаційне господарство України»2013-2014”. Даний довідник містить поновлену інформацію про підприємства, установи та організації, що працюють в галузі ВКГ України станом на вересень 2013 р. Зокрема, в ньому приведені контактні дані керівників та провідних спеціалістів, поштові та електронні адреси підприємств водопровідно-каналізаційної галузі України. Також у довіднику розміщено інформацію про керівний склад органів державного та місцевого управління галуззю.

 

Традиційно довідник складається з наступних розділів:

- Органи центрального та місцевого регулювання та управління галуззю

- Підприємства водопровідно-каналізаційного господарства

- Наукові, навчальні та проектні галузеві установи

- Громадські об’єднання, спілки, фонди, міжнародні фінансові організації

- Постачальники та виробники обладнання та послуг для підприємств галузі

 

Виданням довідника ми ставимо мету максимально сприяти розвитку ділових контактів між суб’єктами господарювання в галузі ВКГ, поліпшенню партнерських стосунків, максимально спростити пошук необхідних підприємств. Дане видання буде в нагоді як керівникам галузевих підприємств так і начальникам управлінь, відділів, також комерційним компаніям, які хочуть значно розширити стосунки зі своїми колегами, та різним допоміжним установам для вивчення ринку.

 Пропонуємо підприємствам енергетичної галузі всіх форм власності придбати телефонний довідник “Водопровідно-каналізаційне господарство України» 2013-2014”.

 

Вартість довідника 120 грн .

 

 

Вик. Мудрий Олег

Редакція журналу «Водопостачання та водовідведення»

моб: 063-030-55-87, (067) 398-82-17

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

www.waterwork.org.ua

 

В. А. Кравченко, В. С. Яценко "Все про воду для майбутніх поколінь". 

Навчальний посібник. Видання здійснено на виконання Загальнодержавної програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства на 2009-2014 роки, затвердженої Законом України від 11.06.2009 р. № 1511-IV

У кніжці у захоплюючіх Нарисах розкрівається Таємниця и головна особлівість нашої планети-води. Вона перебуває у різніх природніх станах, знаходится у малих и великих водоймах, зокрема у океанах и морях, ріках и озерах, глибоко у підземніх резервуарах и з виходом на земну поверхню; Як водяна пара у Хмара и росі на листочках рослин, а кож у льоду айсбергів в океані и вічних снігах у горах. Видання розраховане на учнів 6-7 класів та їх Батьків, вчителів загальноосвітніх навчально закладів, на усіх, хто цікавіться проблеми води, прагнем НЕ Тільки піті якісну воду, а й зберегтись її для майбутніх потомків.

 

Останній номер

Архів номерів