Шановний колего!

 

3 7 вересня 2016 року розпочалась передплатна кампанія журналу «Водопостачання та водовідведення» на 2017 рік.

Оформлення передплати на журнал дає Вам можливість отримувати цікаву та корисну інформацію про все, що стосується водопостачання та водовідведення, якості питної води. Слідкувати за змінами у нормативно-правововому забезпеченні функціонування ЖКГ. Дізнаватися про нові технології і обладнання. Ознайомлюватись з вітчизняним та зарубіжним досвідом, а можливо і ділитися власними досягненнями.

А головне, отримати натхнення на прийняття рішень до змін, які так необхідні підприємствам водного сектору.

Періодичність виходу журналу - 6 разів на рік. Вартість річної передплати 540 грн.

 

Оформити передплату на 2017 рік можна:

- в найближчому до Вас поштовому відділенні, підписний індекс в каталозі „Каталог видань України” : 37016;

 - через сайт ДП «Преса» www.presa.ua

 

Також можна оформити передплату з безкоштовним отриманням номерів за 2016 рік:

 - зателефонувавши в редакцію видання (063) 030-55-87

 - написавши повідомлення на ел. адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 - заповнивши передплатну форму на сайті видання www.waterwork.kiev.ua

 

Щоб бути впевненими у тому, що інформація є актуальною саме для Вас, пропонуємо вносити побажання, щодо змісту номерів журналу. Задавати питання, які були б цікавими для нашої комунальної родини.

 

Пропонуємо Вам оформити передплату на виробничо-практичний журнал «Водопостачання та водовідведення».

 

 

 

 

 

У роботі круглого столу взяли участь представники Мінрегіону, асоціація "Укрводоканалекологія", фахівці підприємств ВКГ України, науковці спуціалізованих факультетів та кафедр вищих навчальних закладів України, та представники науково-дослідних, технологічних, проектних інститутів.

 

     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Круглий стіл відбувся під головуванням заступника міністра регіонального розвитку будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України, Білоусова А. Л.. який у вступному слові побажава плідної співпраці учасникам зустрічі.

 

В ході засідання круглого столу представники наукових установ та організацій продемострували презентації своїх кафедр, факультетів та відділень, з науковими розробками, технологіями, які викликали живий інтерес серед присутніх представників підпрємств ВКГ та Мінрегіону.

Фахівцями та науковцями визначено недостатній рівень комунікацій між наукою та практикою. У свою чергу фахівці водоканалів побажали для науки мати більш прикладний характер, який мав би бути більш адаптованим до реалій практики і запросили до участі у розробці та упорядкуванні нормативно-технічної бази.

В результаті обговорення учасники вирішили:

 - Систематично проводити подібні зустрічі

 - Запросити науковців до участі в роботі постійно діючих робочих груп асоціації з метою залучення їх до розробки нормативно-правових актів

 - Розмістити матеріали круглого столу на сайті асоціації з метою ознайомлення працівників ВКГ з кращими розробками вітчизняних науковців.

 

Останній номер

Архів номерів