Шановний колего!

  

  3 7 квітня 2016 року розпочалась передплатна кампанія журналу «Водопостачання та водовідведення» на II півріччя 2016 року.


  Редакція журналу „Водопостачання та водовідведення” протягом восьми років допомагає спеціалістам водопровідно-каналізаційного господарства йти в ногу з сучасними технологіями, слідкувати за новітніми розробками та науковими відкриттями і дослідними здобутками.


   Оформлення передплати на журнал дає Вам можливість отримувати цікаву та корисну інформацію про все, що стосується водопостачання та водовідведення, якості питної води. Слідкувати за змінами у нормативно-правововому забезпеченні функціонування ЖКГ. Дізнаватися про нові технології і обладнання. Ознайомлюватись з вітчизняним та зарубіжним досвідом, а можливо і ділитися власними досягненнями.


  А головне отримати натхнення на прийняття рішень до змін, які так необхідні підприємствам водного сектору.


   Періодичність виходу журналу - 6 разів на рік. Вартість піврічної передплати 255 грн.

 

  

Оформити передплату на 2016 рік можна:

 

- в найближчому до Вас поштовому відділенні, підписний індекс в каталозі „Каталог видань України” : 37016;

  - зателефонувати в редакцію видання (063) 030-55-87, (067) 398-82-17

  - написати повідомлення на ел. адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  - заповнити підписну форму на сайті видання www.waterwork.kiev.ua

  

Щоб бути впевненими у тому, що інформація є актуальною саме для Вас, пропонуємо вносити побажання, щодо змісту номерів журналу. Задавати питання, які були б цікавими для нашої комунальної родини.

 

Виробничо-практичний журнал "Водопостачання та водовідведення" почав своє існування в травні 2008 року. Метою цього видання є інформаційно-практична підтримка фахівців, що ведуть свою діяльність в сфері водопостачання, водовідведення, суміжних та пов'язаних з ними галузями, висвітлення проблем водопровідно-каналізаційного господарства України, і шляхи їх подолання, розгляд всього спектру питань, які існують сьогодні в області, уявлення в ньому реального досвіду провідних компаній, інформаційний обмін, порівняльний аналіз показників галузевих підприємств, проведення моніторингу, впровадження нових технологій і альтернативних розробок у сфері водопостачання, водопідготовки та водовідведення, освітлення окремих питань і проблем галузі.

 

Журнал виходить раз на два місяці (6 разів на рік), що дає можливість ретельно відбирати найбільш актуальні матеріали, аналізувати економічні зміни, нововведення відбуваються на ринку товарів і послуг. Журнал розповсюджується за передплатою серед підприємств галузі, а також надходить в центральні та обласні органи влади.

 

Редакція журналу запрошує до співпраці, наукових, технічних працівників, практиків, бажаючих поділитися своїм досвідом, або досягнутими результатами, для того щоб полегшити працю своїх колег і підвищити ефективність роботи всієї системи.

 

У журналі постійно діють рубрики: Нормативно-правове забезпечення функціонування ЖКГ; Водопостачання; Водовідведення; Питна вода в Україні; Якість питної води; Очищення води; Енергозбереження, Вітчизняний і зарубіжний досвід; Нове обладнання; Технології; Дискусії; Підприємства галузі; Хроніка.

 

Читацька аудиторія: Підприємства ВКГ (водоканали), наукові, проектні, навчальні установи відповідного профілю, комерційні підприємства, які ведуть діяльність у сфері ВКГ.

 

Журнал розповсюджується за передплатою через ДП "Преса", редакцію та передплатні агенства.

 

Безкоштовне розповсюдження на спеціалізованих виставках (Аква Україна, Аква Терм і ін) семінарах, форумах, конференціях

 

Наклад журналу в 2013 році - 1500 екземплярів

 

Останній номер

123

Архів номерів