15 травня 2018 р. в Києві відбувся семінар "Чиста вода та ефективне тепло для громад України", організований «Клубом мерів» та партнерами в рамках 20-ї Міжнародної виставки  Акватерм Київ.  На відкритті заходу, на який завітало близько сотні учасників з усієї України, виступив Голова Держенергоефективності  Сергій Савчук.  Сергій Дмитрович спільно із Президентом Всеукраїнської громадської організації «Клуб мерів» Володимиром_Удовиченком та Першим віце-президентом Олександром Мазурчаком окреслив найбільш актуальні та вигідні для місцевих громад проекти з енергоефективності та відновлюваної енергетики. Савчук презентував мерам міст та громадам перспективні проекти з енергоефективності, які зацікавлять інвесторів та активізують місцевий бізнес!

Окрім того, Голова Держенергоефективності звернув особливу увагу учасників семінару на перспективність проектів із виробництва енергії з біогазу, біомаси та сміття. При цьому він запевнив, що для стимулювання роботи інвесторів у цій сфері прийнято необхідну законодавчу базу, яка вже демонструє свою ефективність. За останні три роки у «зелені» проекти залучено більше 1 млрд євро інвестицій.

Черговим доказом зацікавленості іноземних інвесторів у роботі в Україні стало підписання Меморандуму про співпрацю між Клубом мерів та Українсько-Арабська Ділова Рада المجلس الأوكراني العربي التجاري (УАДР, https://www.facebook.com/ukr.ar.bc).

Президент УАДР шейх Емад Абу Аль Руб висловив сподівання, що двостороння співпраця буде взаємовигідною для обох країн. Потрібно якомога ширше презентувати весь потенціал України для реалізації спільних інвестиційних проектів.

Учасники семінару обговорили можливість спільного запровадження проектів «чистої» енергетики, адже вони залишаються затребуваними для міст та вирішують одночасно енергетичні, економічні, екологічні питання.

На заході представили також  і проекти з очистки води та відновлюваної енергетики. А огенеральний директор ПрАТ АК Київводоканал, президент

Асоціації «Укрводоканалекологія» Дмитро Новицький розповів про  суттєві зміни законодавства у сфері комунальних послуг, комунального обліку таекологічного нагляду.

Із новаціями у сфері енергоефективності та «чистої» енергетики усі присутні ознайомилися після семінару, відвідавши 20-у Міжнародну виставку «Aqua-Therm Kyiv» (https://www.aqua-therm.kiev.ua/uk-UA).

Презентації з семінару можна завантажити за посиланням: https://drive.google.com/open?id=1Ivp-5vkhoIZ9AlmlJ475HBBop4GR75ml

 

Більше фото з заходу можете знайти на нашій сторінці: https://www.facebook.com/klubmeriv/

 

За матеріалами Управління комунікації та зв’язків з громадськістю Держенергоефективності

 

Останній номер

Архів номерів